Koty z naszej hodowli

Grappa

Grappa, zwana przez nas pieszczotliwie Grapką lub Królikiem, pojawiła się w naszym domu po długich miesiącach oczekiwania 5 stycznia 2012 roku.

Początkowo nieco onieśmielona i ze strachem reagująca na wszelkie odgłosy domowej krzątaniny, szybko (i dogłębnie!) rozpoznawszy teren mieszkania, całkowicie nad nim zapanowała. Przeszkodą nie były dla niej ani górne krawędzie drzwi (wspaniałe promenady spacerowe!), ani naścienne lampy (punkty widokowe, jak znalazł!), ani tym bardziej wiszące kuchenne szafki, na które Grappa dostaje się prosto z… naszych ramion. Tym sposobem, już po kilku dniach od przybycia kocicy runęły wszelkie skrupulatnie ustalane przez nas wcześniej zasady dotyczące jej wychowania.

Z charakteru Grappa jest niezwykle pogodnym i bardzo żywym kociakiem. Swoją energią i chęcią do zabaw i pogoni potrafi zmęczyć nie tylko nas, ale też naszych gości; bo Grapka to towarzyski i bardzo lubiący ludzi kociak. Miło nam jednak zauważyć, że wszelkie szaleństwa w gronie znajomych zawsze kończą się drzemką na kolanach właścicieli. Z tej perspektywy, nasza Grappa to kot idealny – z jednej strony, ciekawska i odważna indywidualistka, zawsze chodząca swoimi drogami, z drugiej natomiast, wierna towarzyszka w domowych zajęciach i mrucząca przytulanka na zimowe wieczory. Do tego, niezwykle czysta i bardzo zdyscyplinowana w korzystaniu z kuwety.

Wszystko to dzięki pasji i zaangażowaniu Pani Magdy i Pana Tomka, których serca do kotów doświadczamy przy każdym spotkaniu czy rozmowie telefonicznej. Ogromnie Państwu dziękujemy za Grappę – już nie domowego zwierzaka, ale nowego członka naszej rodziny! :)

Rosyjski Niebieski Zdjęcia
rosyjski niebieski rosyjski niebieski rosyjski niebieski rosyjski niebieski rosyjski niebieski rosyjski niebieski
Magdalena Słobodzian tel: 0 698 643 617,
Gadu-Gadugg-13526748 email kociapasja@interia.pl

Wszystkie zdjęcia umieszczone na stronie są własnością hodowli,
zabrania się ich kopiowania i dalszego powielania bez zgody właściciela