Koty z naszej hodowli

Leo (Astaldo)

"Leo od momentu przywiezienia go do mojego domu korzystał z kuwety i drapaka oraz pozwalał obcinać sobie pazurki. Jest to oczywista zasługa Państwa. Nie tęsknił za mamą. Choć mam duży dom nie było żadnego problemu, nie czuł się zagubiony. Oczywiście nigdy długo nie przebywa sam,a na początku przez kilka dni zawsze ktoś był przy nim.

Po kilku miesiącach niestety zaczął siusiać na sofę w pokoju tv i pomiomo kastracji ten stan utrzymywał się. Prawdą jest,że kot decyduje o wszystkim,a nie człowiek więc kupiłam drugą kuwetę i postawiłam ją na sofie. :-) Leo korzysta z obu preferując niezamykaną położoną na sofie.

Kilka dni temu ponownie zawiesiłam muślinowe(takie fiu fiu) firanki,które z wiadomych względów wcześniej nie mogły zdobić okien w pokoju tv. Kot w ogóle nie interesuje się nimi.

Leo jest kocurkiem miłym, przylepnym, domagającym się głaskania (tylko wówczas,gdy sam ma na to ochotę). W żadnym wypadku nie jest agresywny, bo nie drapie i gryzie. Żywienie nie sprawia problemu, gdyż są gotowe produkty,chociaż wolałabym by jadł lepiej np.prawdziwe mięso,ryby itp,ale on tego nie lubi. Leo nie przybrał wiele po kastracji. Dbam o to ,by miał ruch, więc bawię się z nim zwłaszcza wieczorem łudząc się ,że będzie dłużej spał... Niestety budzi się wcześnie 5 lub 6 godz. Gdy drapie jakikolwiek mebel wystarczy klasnąć w ręce to natychmiast przestaje.

Śpi ze mną w łóżku i pięknie mruczy. Zdrowo się chowa. Jest ciekawski i szybko nudzi się zabawkami. Najlepiej bawi się kasztanem i przywiązaną do sznurka i kijka kokardką. Jest bardzo aktywny rano i wieczorem. Wówczas biega po domu i skacze na meble, lecz nigdy nic nie niszczy

Chciałabym z mocą podkreślić, że kota powinna kupować osoba odpowiedzialna, kochająca zwierzęta, która rozumie jego potrzeby i charakter. W żadnym wypadku nie jest on maskotką zwłaszcza dla małych dzieci i nie można zostawiać go samego na wiele godzin. Kot jest jednostką bardzo towarzyską , która nie lubi samotności."

Rosyjski Niebieski Zdjęcia
rosyjski niebieski rosyjski niebieski rosyjski niebieski rosyjski niebieski rosyjski niebieski rosyjski niebieski
Magdalena Słobodzian tel: 0 698 643 617,
Gadu-Gadugg-13526748 email kociapasja@interia.pl

Wszystkie zdjęcia umieszczone na stronie są własnością hodowli,
zabrania się ich kopiowania i dalszego powielania bez zgody właściciela