Koty z naszej hodowli

Bourbon - Bubik

Jeśli chodzi o Bubika to jest słodkim kotkiem z dopisującym zawsze apetytem.. Według naszych znajomych jest juz dużym kotkiem, ale w naszych oczach to on jest nadal mały. Nadwagi na szczęście nie ma , wazy obecnie 5 kg, wiec jest to chyba odpowiednia waga- jak na kastrowanego Kocurka. Przy zabiegu kastracji martwiliśmy się o niego ale zniósł zabieg całkiem dzielnie.

Latem spacerował z nami na smyczy i tez całkiem nieźle mu szło, co prawda zdarzało mu sie zawiesić :) i wtedy trzeba było wziąć kotka na ręce ale po paru krokach znów przejawiał ochotę na spacer na wlanych łapkach.

Nasza sąsiadka ma 4 koty , z jednym z nich Bubik sie nawet zaprzyjaźnił - balkony kotków sąsiadują z sobą zatem czasem przychodził do nas ten drugi kotek w gości- najczęściej pierwsze kroki robił do miski naszego Bubika i bez żadnych protestów ze strony naszego kota opróżniał mu ja do reszty. Po skończonej konsumpcji kotki wspólnie sie bawiły i przyznam ze nasz spokojny Bubik jednak w zabawach z innym kotkiem jest strona zdecydowanie bardziej energetycznie, żeby nie powiedzieć lekko sadystycznie nastawionym, lekko podgryzał kolegę a tamten uciekał ale po chwili wracał zatem jednemu i drugiemu chyba sie to bardzo podobało.

Bubik na szczęście wie ze pazurki służą mu tylko do drapania po drapaku i wycieraczce nie używa ich w stosunku do ludzi oraz na szczęście do mebli:). Śpi z nami najczęściej w łóżku w nogach a nad ranem przychodzi i kładzie sie przy naszych policzkach trąca je i domaga sie pieszczot ;pięknie przy tym mrucząc. Jest naprawdę bardzo kochany...i milo mi ze tak myślę nie tylko ja ale tez nasi znajomi mówią ze tak ładnego a do tego tak kontaktowego kotka to jeszcze nie widzieli.

Rosyjski Niebieski Zdjęcia
rosyjski niebieski rosyjski niebieski rosyjski niebieski rosyjski niebieski rosyjski niebieski rosyjski niebieski
Magdalena Słobodzian tel: 0 698 643 617,
Gadu-Gadugg-13526748 email kociapasja@interia.pl

Wszystkie zdjęcia umieszczone na stronie są własnością hodowli,
zabrania się ich kopiowania i dalszego powielania bez zgody właściciela